>

Надаль знову програв - тепер у Барселоні

Невже це й справді кінець великого чемпіона?

Рафаель Надаль (4-й у світі) зазнав вже 7-ї поразки у сезоні-2015. До того ж, він знову не зміг добути грунтовий титул.

У 3-му колі турніру Серії 500 у Барселоні іспанця побив Фабіо Фоньїні (30-й). У першому сеті італієць зробив брейк у найпотрібніший момент - у 10-му геймі. І це - 6:4 на його користь.

Друга партія почалася з брейку вже від Надаля. Втім, суперники ще п'ять разів за сет втрачали свої подачі - по три рази на брата. А Надаль не зміг подати на сет за рахунку 5:4. Зазначимо, що Рафа всі свої подачі програв з рахунку 15:40.

На тай-брейку Фоньїні відразу зробив два міні-брейки (3:0), але потім поступово розбазарив перевагу. Втім, останній брейк залишився за Фабіо. У підсумку - 6:4, 7:6 (8:6). Матч тривав 2 години 2 хвилини.

Зауважимо, що Фоньїні вдруге поспіль обіграв Надаля.

При цьому четвертому місцю Рафаеля в рейтингу ATP цього тижня ніщо не загрожує, оскільки єдиний претендент на його позицію - Кей Нішікорі - захищає торішні 500 балів і в принципі не може обійти іспанця.