>

"Бруклін" здобув п'яту домашню перемогу поспіль

"Мережі" випереджають "Індіану" на дві перемоги

"Бруклин Нетс" против "Бостон Селтикс"

«Бруклін» рветься у плей-оф. У черговому матчі регулярної першості НБА «Мережі» перемогли «Портленд». «Бруклін» класно провів кінцівку другої чверті - в дебюті третьої чверті перевага господарі сягнула 22 очок. Однак Ліллард (дві «трійки» підряд) і Аффлало відродили інтригу, зробивши спурт 14:2. У заключній чверті включився в гру Леонард. Центровий «Портленда» набрав 11 очок поспіль, скоротивши розрив у рахунку до 6 пунктів. Але на більше гостей не вистачило - Вільямс і Янг повернули «Брукліну» контроль над грою.

«Мережі», вигравши 5 домашніх ігор поспіль, піднялися на 7 місце на «Сході». «Портленд», займаючи 4 місце на «Заході», вже забезпечив собі путівку в плей-оф.

«Бруклін» – «Портленд» – 106:96 (22:25, 32:13, 23:26, 29:32)

Б: Б. Лопес (32 + 9 підбирань), Д. Вільямс (24 + 6 підбирань + 10 передач), Т. Янг (20 + 5 підбирань), Богданович (15 + 5 підбирань), Джонсон (6 + 6 підбирань + 6 передач)