Гвардіола пішов "на таран" у центрі Мюнхена

Пеп порушив правила дорожнього руху

Гвардіола пішов "на таран" у центрі Мюнхена
Фото: ФК "Шахтер"

Наставник мюнхенської "Баварія" Хосеп Гвардіола став учасником ДТП у Мюнхені, інформує Mirror.

Повідомляється, що Гвардіола не встиг вчасно загальмувати, через що його авто протаранило іншу машину. На щастя, обійшлося без жертв.

Читайте також"Баварія" квапить Гвардіолу

Зазначимо, це не перший нещасний випадок, який трапився з представниками "Баварії". Раніше легенда і почесний президент клубу, катаючись на лижах, впав. На щастя, для Кайзера обійшлося без серйозних травм. Хоча про лижі Франц пообіцяв забути.

Читайте такожЗірка "Боруссії" збідніє на півмільйона за трирічну їзду без прав

Реклама
Реклама