>

Федерер знову відзначився: виграв 20 очок поспіль

Швейцарець перевернув хід бою

Роджер Федерер (2-й у світі) продовжує успішний виступ на турнірі Серії 500 в Дубаї.

Утім, у матчі другого кола проти Фернандо Вердаско Великий зіткнувся з проблемами - іспанець повів з брейком 4:1. Але потім сталося непередбачене: Федерер виграв 20 очок поспіль (у тому числі зробив два брейки) і забрав партію - 6:4.

На початку вирішального сету Роджер відразу "брейканув", але так само швидко віддав свою подачу. Втім, нові брейки від швейцарця не змусили себе довго чекати. У підсумку - 6:4, 6:3.

За матч Федерер виграв відразу 8 геймів "під нуль". Рахунок в особистому протистоянні став 6:0 на користь швейцарця.

У чвертьфіналі суперником Роджера стане Рішар Гаске, який спить і бачить, як би помститися Федереру за поразку в фіналі Кубка Девіса.

Нагадаємо, наш Сергій Стаховський також зіграє у чвертьфіналі.