>

"Будівельнику" не вистачило 5 секунд, щоб потрапити в півфінал Єврокубка

Лавринович і Ейхорн здійснили фатальну втрату

Київський "Будівельник", програвши "Црвене Зірці", вибув з Єврокубка. "Будівельники", пропустивши ривок 0:6, вже на першій хвилині розгубили первоматчевий гандикап у три очки. Однак поступово Лавринович і Саммерс переломили хід гри. Однак втекти у відрив у киян не виходило. Як, втім, і баскетболістам "Црвени Зірки".

Розв'язка наступила на останній хвилині основного часу. За 20 секунд до закінчення на табло "горіла" нічия 60:60.

Дженкінс дав нашим шанс, забивши лише один штрафний. Але тут же при підборі Лавринович і Ейхерн зметикували втрату, яка і коштувала "Будівельнику" всього матчу. Після цього Дженкінс зрівняв рахунок за підсумками двох матчів, а атака у відповідь "Будівельника", на яку кияни витратили останні 4 секунди, результату не принесла.

В овертаймі "Будівельник" поплив, пропустивши удар - 0:11.

У півфіналах Єврокубка зустрінуться (1 і 9 квітня):

"Црвена Зірка" (Сербія) – УНіКС (Росія)

"Валенсія" (Іспанія) – "Нижній Новгород" (Росія)

"Црвена Зірка" (Сербія) – "Будівельник" (Україна) – 79:70 ОТ (11:15, 18:16, 10:11, 24:18, 16:10)

"Црвена Зірка": Нельсон (8 + 6 втрат), Лазіч (5 + 5 підборів), Блажич (10 + 7 підборів), Раденович (11 + 11 підборів), Катіч (7) – старт; Симонович (2 + 6 підборів), Марьянович (4), Дженкінс (29 + 4 втрати), Драгичевич (3)

"Будівельник": Стрелнієкс (11 + 4 передачі), Мінард (10 + 4 втрати), Горбенко (5), Саммерс (13 + 7 підборів), Лавринович (17 + 9 підборів + 3 блок-шоти) – старт; Ейхерн (10 + 4 передачі + 4 втрати), Шаленга (2), Неруш, Анісімов (2 + 5 підборів)

Первый матч: 82:79