>

Фуркад завоював друге "золото" Олімпіади, українець потрапив у "десятку"

Хто зупинить Мартена?

Мартен Фуркад завоював друге "золото" в Сочі. Французові не було рівних в індивідуальній гонці на 20 км. Мартен, допустивши лише один промах (на другому рубежі), не залишив конкурентам шансів.

Німецький спортсмен Ерік Лессер став другим і завоював першу для Німеччини медаль у біатлоні. Ерік хоч і стріляв навдивовижу точно (жодного промаху), не міг конкурувати з Фуркадом - француз випередив срібного призера на 12 секунд.

Третім фінішував росіянин Євген Гаранич, який допустив один промах.

Саймон Едер (Австрія) також з одним промахом фінішував четвертим, відставши від росіянина лише на 2 секунди.

Хорошу гонку провів француз Жан-Гійом Беатрікс. Француз, чисто відстрілявши на трьох "рубежах", міг розраховувати на "золото". Але промах на останній стійці відкинув його на 6 місце.

Знову провалилися норвежці. Один із найсильніших біатлоністів Еміль Хегле Свенсен показав 7 місце. Йоханес Бьо фінішував 11-м, Тар'є Бьо взагалі прибіг 26-м.

Уле Ейнар Бйорндален, допустивши по промаху на кожному рубежі, був лише 34-м.

Ондржей Моравець, який завоював "срібло" в гонці переслідування, з двома промахами фінішував 18-м.

Серед української команди кращий результат показав Сергій Семенов, який фінішував на досить високому 9 місці. Інші українці знову виступили невдало. Андрій Дериземля з трьома промахами став лише 46-м. Артем Прима взагалі "застрелився": 7 промахів і 81 місце. Дебютант Олімпіади Дмитро Підручний прибіг 55-м (три промахи).