ГоловнаСуспільствоЖиття

У п'ятницю в Києві до +3 градусів тепла

По всій Україні вночі невеликий мороз, удень відлига.

У п'ятницю в Києві до +3 градусів тепла
Фото: newsukraine.com.ua

У п'ятницю, 18 січня, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...+1 градус, удень +1...+3 градуси.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі місцями мокрий сніг з дощем, вдень місцями дощ з мокрим снігом, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +4...-3 градуси, вдень 0...+6 градусів.

У Карпатах мокрий сніг, температура вночі та вдень 0...-5 градусів. У Моршині вночі мокрий сніг з дощем, удень дощ із мокрим снігом, температура вночі 0...+2 градуси, удень +2...+4 градуси.

У Трускавці вночі мокрий сніг з дощем, удень дощ із мокрим снігом, температура вночі 0...+2 градуси, удень +2...+4 градуси.

У Сваляві вночі мокрий сніг з дощем, удень дощ із мокрим снігом, температура вночі 0...+2 градуси, удень +3...+5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2...-5 градусів, удень -2...+5 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-7 градусів, удень -1...+5 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-8 градусів, удень 0...+5 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень +2...+8 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -5...+3 градуси, вдень +4...+10 градусів. У Ялті без істотних опадів. Температура вночі 0...+2 градуси, вдень +7...+9 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram