ГоловнаСуспільствоОсвіта

Кабмін затвердив склад Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти

Одне місце за квотою Нацакадемії наук залишається вакантним - на нього оголошено додатковий конкурс.

Кабмін затвердив склад Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти
Фото: http://novostey.com

Кабінет Міністрів України затвердив склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Відповідне розпорядження №1063 від 27 грудня опубліковано на сайті уряду.

До складу агентства ввійшли 22 особи, яких раніше обрала конкурсна комісія, - представники державних, приватних і комунальних вищих навчальних закладів, студентства, роботодавців, національних академії наук і галузевих академій. Усього до складу агентства повинні увійти 23 особи, одне місце залишається вакантним за квотою Національної академії медичних наук. На цю вакансію оголошено додатковий конкурс з 1 лютого 2019 року.

Міносвіти проводило відбір серед 116 кандидатів, кожного з яких оцінювали за шістьма критеріями: професійні досягнення; дотримання у професійній діяльності академічної чесноти; практика застосування в професійній діяльності стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти та Закону України "Про вищу освіту"; досвід роботи з міжнародними та вітчизняними організаціями, що працюють у сфері освіти, і освітніми проектами; досвід роботи або навчання в іноземній установі вищої освіти та/або науковій установі; володіння англійською мовою.

До складу агентства ввійшли:

 1. Сергій Квіт;
 2. Анатолій Гармаш;
 3. Ігор Олексів;
 4. Микита Євстифєєв;
 5. Наталія Стукало;
 6. Олена Колеснікова;
 7. Лідія Фесенко;
 8. Лілія Пилипенко;
 9. Наталія Авшенюк;
 10. Артем Артюхов;
 11. Тетяна Прихна;
 12. Олена Єременко;
 13. Петро Царенко;
 14. Віктор Алькема;
 15. Богдан Моркляник;
 16. Микола Цвиліховський;
 17. Володимир Медведєв;
 18. Іван Назаров;
 19. Андрій Бутенко;
 20. Олександр Блугопольський;
 21. Ірина Золотарьова;
 22. Леся Смирна.

Нагадаємо, 7 липня 2017 року Президент Петро Порошенко підписав закон, що надає Кабміну повноваження для затвердження складу Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram