Пізно ввечері 5 травня на перехресті бульвару Перова і проспекту Алішера Навої BMW зіткнувся з Chevrolet Captiva. Як розповіли очевидці події, Chevrolet стояв на світлофорі на заборонний сигнал. Раптово почувся вереск гуми і через мить чорний BMW на повному ходу врізався в задню частину позашляховика.
Незважаючи на те, що спрацювали подушки безпеки, молодому чоловікові, що перебував за кермом BMW, знадобилася медична допомога. Прибулі лікарі оглянули його і незабаром госпіталізували для більш докладного обстеження. Госпіталізовано також і водія Chevrolet.
Причини ДТП з'ясовують співробітники ДАІ, проте свідки стверджують, що швидкість, з якою рухався BMW, була значно вищою за дозволену 60 км/год.
![](https://i.lb.ua/059/14/fa7801bed51c.jpg)
![](https://i.lb.ua/080/35/fa7803011496.jpg)
![](https://i.lb.ua/095/50/fa7803f9e6b8.jpg)
![](https://i.lb.ua/107/62/fa7804b7d967.jpg)
![](https://i.lb.ua/122/14/fa7805aa7f7b.jpg)