ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Невідомі спалили в офісі "Свободи" кілька тисяч агітаційних газет

У партії думають, що у виданні є критика влади.

Невідомі спалили в офісі "Свободи" кілька тисяч агітаційних газет
Фото: http://transkarpatia.net

У суботу вранці невідомі вибили скло у дверях офісу Тернопільської міськорганізації ВО "Свобода" і підпалили кілька тисяч примірників газети партії.

Як повідомляє прес-служба "Свободи", цей самий наклад газет викрали в ніч із 8 проти 9 вересня.

"Учора ввечері міський відділ міліції повернув нам украдені газети. Уночі хтось розбив скло у дверях і підпалив газети. Ми думаємо, що це підпал, оскільки вогонь поширювався не з боків, а із середини складених пачок. Звичайно, ми дочекаємося із цього приводу офіційної версії міліції, яка, не виключено, знову зробить крайніми бездомних", - зазначив голова міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький.

За словами "свободівця", вогонь пошкодив 20 пачок, у кожній з яких було по 800 примірників журналу ВО "Свобода".

Голос, що за нас віддається, віддається вже не вперше. Раніше просто ми не могли голос утримати, захистити. На етапі підрахунку, обробки, перевезення - там вони і зникали. Ми врахували попередній досвід і зробили висновки, думаю, зараз ми пройдемо п\'ятивідсотковий бар\'єр.— кандидат у народні депутати від "Свободи" Богдан Бенюк

"Очевидно, що комусь невигідний зміст документа, в якому критикується діюча антинародна влада і проливається світло на речі, які відбуваються в нашій країні", - наголосив націоналіст.

Минулоріч з офісу тернопільської "Свободи" вкрали оргтехніку та партійну документацію. Винуватих досі не знайшли.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram