ГоловнаПолітика

Українці Росії не згідні з ліквідацією об'єднання

10 сторінок документа містять аргументи на користь скасування такого рішення.

Українці Росії не згідні з ліквідацією об'єднання
Фото: runews.su

Загальноросійська громадська організація "Об'єднання українців Росії" (ОУР) подала скаргу до Апеляційної колегії Верховного суду РФ на рішення про ліквідацію організації.

Про це йдеться в документі, підписаному головою ОУР Тарасом Дудком.

"Відповідач вважає рішення Верховного суду про ліквідацію ОУР незаконним і необґрунтованим", - йдеться у скарзі, 10 сторінок якої містять аргументи на користь скасування такого рішення.

Нагадаємо, 18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії та виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Після цього МЗС України поширило заяву, в якій було зазначено, що рішення Верховного суду РФ свідчить про упереджене ставлення в Росії до діяльності української діаспори.

9 квітня міністерство юстиції Росії зареєструвало нову Федеральну національно-культурну автономію "Українці Росії", на установчий з'їзд якої не пустили українських журналістів, а українська діаспора заявляла, що нову організацію створюють без її відома.

26 травня 2012 року в Москві представники української діаспори ухвалили рішення про створення Українського конгресу Росії (УКР) - Всеросійської організації української громади в РФ.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram