ГоловнаПолітика

Янукович готує чергову книгу, - джерело

Президент Віктор Янукович планує написати книгу, де викладе свої спогади про події 2004-2005 років в Україні.

Янукович готує чергову книгу, - джерело
Фото: 2000.net.ua

Про це пише "Сегодня" з посиланням на власні джерела.

Авторські права на 16 млн грн у глави держави викупило донецьке видавництво "Друкарня "Новий світ". Йдеться про право перевидання чотирьох уже опублікованих в Україні книг, а також про видавання нових книг.

На думку заступника гендиректора з питань зовнішньої економічної діяльності друкарні Едуарда Вакуленка, цей договір дуже вигідний для видавництва. "Нам передано майнові права автора, зокрема, на використання творів, їх відтворення, переклад і переробку, будь-яке повторне видання українською й іноземними мовами", - розповів він.

Водночас

президент Української асоціації книговидавців і розповсюджувачів Олександр Афонін сумнівається у вигідності цього контракту. На його думку, тиражі повинні бути дуже великими, щоб принаймні окупити цей гонорар.

"Для українського ринку він безпрецедентний. У нас найбільші гонорари отримують автори підручників - 20-30 тис грн. Але політичні гонорари зовсім інші. Відомий випадок, коли фото Путіна купили за 200 тис. євро. Думаю, тут ми також маємо справу з політичним гонораром", - додав Афонін.

Зазначимо, раніше прес-служба Януковича оприлюднила його декларацію про доходи. Торік зазначена друкарня виплатила очільникові держави авторську винагороду в розмірі 16,4 млн грн. Президент пообіцяв віддати ці гроші на благодійність.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram