Кривонос Семен Юрійович

Голова Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ), кандидат на посаду директора НАБУ

Кривонос Семен Юрійович

Місце народження

Семен Кривонос народився 16 січня 1983 року у Маріуполі.

Освіта

У 2005 році закінчив Національний аграрний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Агрономія».

У 2007 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 2010 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію спеціаліста права.

Трудова діяльність

У різні роки обіймав посади у Голосіївській районній державній адміністрації Києва, Обухівському міськрайонному управлінні юстиції, Головному управлінні юстиції у Київській області.

У 2015 році перейшов на роботу до Одеси. Там очолював відділ координації діяльності у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області, працював у цьому органі на посаді заступника начальника відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

Наприкінці 2015 року обійняв посаду першого заступника начальника Одеської митниці ДФС. Працював на митниці до 2016 року.

У 2016 році виграв конкурс на посаду директора Одеського територіального управління НАБУ, проте від посади відмовився та повернувся працювати в митницю.

У 2018 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Здійснював адвокатську діяльність індивідуально та у складі адвокатського об’єднання.

З 2020 року по 2021 рік був головою громадської організації «Офіс простих рішень та результатів». Брав участь у розробці концепцій реформ, які були презентовані під час засідань Національної ради реформ при Президентові України.

З 2021 року обіймає посаду Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ), створеної після ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції.

На чолі ДІАМ підписав Меморандум про співпрацю та обмін інформацією з Міністерством розвитку громад та територій і НАБУ. У межах цього Меморандуму НАБУ здійснювало перевірки кандидатів на посади в ДІАМ.

За заявою Кривоноса було викрито представника одного з київських забудовників при спробі дати хабар у розмірі 120 тис. доларів за сприяння в отриманні дозвільних документів.

У 2022-2023 роках бере участь у конкурсі на посаду директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

16.01.2023