​Безугла Марʼяна Володимирівна

Народний депутат України IX скликання (Слуга народу)

​Безугла Марʼяна Володимирівна

Місце народження

Народилася 17 травня 1988, Київ.

Освіта

Закінчила Національний медичний університет імені О.О.Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа". Отримала спеціалізації "Внутрішні хвороби", "Загальна практика - сімейна медицина", "Організація і управління охороною здоров’я".

Закінчила Українську військово-медичну академію (спеціалізація «Загальна практика — сімейна медицина»).

Також закінчила Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США “Охорона здоров'я та маргіналізовані популяції”. Отримала спеціалізацію “Організація і управління охороною здоров'я”.

Трудова діяльність

Працювала за медичним напрямком у Проектному офісі реформ при Міністерстві оборони України, була керівницею програми “Реформа системи медичного забезпечення Збройних сил України”.

Станом на 2019 рік працювала старшою інспекторкою з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою IX скликання по 217 округу (Оболонський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - членкиня партії.

Заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

12 грудня 2019 року Безугла увійшла до складу Міжфракційного об'єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.

Рух "Чесно" проаналізував, що Безугла серед нардепів-”слуг”, чиї поправки найбільше враховують.

11.09.2020