Безгін Віталій Юрійович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Безгін Віталій Юрійович

Місце народження

Народився 18 квітня 1990 року у місті Євпаторія, Крим.

Освіта

Закінчив факультет міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з відзнакою.

Кар'єра

Віталій Безгін працював у сфері реклами, дизайну та комунікацій.

У 2012—2015 роках був креативним директором рекламного агентства «SCU KYIV».

З 2016 року був експертом Офіс Ефективного Регулювання (BRDO).

Влітку 2019 року, на позачергових парламентських виборах Віталій Безгін був обраний народним депутатом України. Увійшов до складу Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та очолив Підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою України.

Протягом 2019—2020 років Віталій Безгін увійшов до складу Міжфракційного об'єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості, а також входить до складу Міжфракційних депутатських об'єднань «Спроможні громади — сильна Україна», «Рівні можливості», «Велика Волинь», «За доступні адміністративні послуги» та «Кримська платформа».

7 грудня 2020 року на Віталія були накладені спеціальні економічні санкції Російської Федерації.

Громадська діяльність

У 2016 році Віталій Безгін був обраний членом бюро Київської міської партійної організації Демократичного Альянсу, а в 2017 році був обраний членом правління цієї партії.

У грудні 2018 року заснував громадську організацію «Альянс Дій».

Учасник ініціативи «Кадровий Резерв України» та #ЛЮДИВАЖЛИВІ.

Віталій Безгін є активним учасником рухів за права тварин та протидії жорсткому поводженню з ними.

Нагороди

19 червня 2020 року нагороджений Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у справу державотворення і плідну законотворчу діяльність.

30.04.2021