Міщенко Олександр Григорович

Заступник директора ТОВ «Фруктона Трейд», депутат Київради від «Євросолідарності»

Міщенко Олександр Григорович

Місце народження

Народився 5 лютого 1969 року в місті Київ.

Освіта

Має два дипломи про вищу освіту: економіста-фінансиста (2010) та інженера-будівельника (2013).

Кар'єра

Закінчивши школу у 1986 році Міщенко влаштувався слюсарем на завод «Арсенал». Тут він працював до свого призову в радянську армію у 1987 році. Учасник бойових дій в Афганістані (1987-1989)

Після демобілізації і до 1993 року Олександр був співробітником київського поштамту. Працював водієм.

Вгору кар'єра Міщенко пішла у 1993 році. З того часу Олександр займає виключно керівні посади. До 1997 року він був заступником директора по забезпеченню департаменту торгівлі і продовольства АТ «Укоінвест». Кілька місяців в тому ж 1997 року Міщенко керував продовольчим магазином фірми «РА ТИС інформ».

Протягом наступних півтора року Міщенко очолював спільне підприємство «Укодол». У 1999 році він став приватним підприємцем. До 2007 року Олександр керував приватними комерційними підприємствами.

Потім він очолив комунальне підприємство Дніпровського району столиці — «ФВЦ «Дніпровський». З 2009 року Міщенко обіймає посаду заступника директора в юридичній фірмі «Столична правова фундація». 

Також він був заступником директора у ТОВ «Трикотажний комбінат «Лісова казка» та асистентом на кафедрі в Київському національному університеті будівництва і архітектури. З 2017 року основним місцем роботи Міщенко було ТОВ «Агроплодекспорт», а у 2020 році він обіймав посаду заступника директора в ТОВ «Фруктона Трейд».

Олександр займається громадсько-політичною діяльністю. Він є заступником голови спілки ветеранів-«афганців» Солом'янського району столиці, а також благодійної організації «Благодійний фонд інвалідів війни «Інтернаціоналіст».

Міщенко двічі обирався до Київської міської ради. У 2014 році став депутатом від партії УДАР, через рік він був переобраний як кандидат від Блоку Петра Порошенка.

У Київраді VIII скликання Олександр був членом фракції БПП «Солідарність» та очолював постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування.

У 2020 році Міщенко балотувався до Київради від «Європейської солідарності». У єдиному міському списку партії він йшов 45-м. У списку по округу №6 (частина Дніпровського району) Олександр був першим.

Сім'я

Брат - Сергій Міщенко (1971 року народження) — колишній співробітник генеральної прокуратури, народний депутат V-VIII скликань Верховної Ради.

Олександр Міщенко розлучений. У депутата є двоє дітей: Ольга і Марк.

20.02.2024