ГоловнаЕкономікаБізнес

Посол США в Україні провів зустріч з генеральним директором Domino's Pizza Новости компаний

Нещодавно американська мережа Domino's Pizza, після 6 успішних років роботи в Києві, анонсувала вихід у регіони і початок роботи в найбільших українських містах через франчайзинг. Для українського бізнесу і для країни загалом це позитивний знак, адже розвиток світової мережі і глобального бренду свідчать про зростання економіки і впевненість у майбутньому України західних інвесторів.

Минулого тижня відбулася знакова зустріч посла Сполучених Штатів Америки Джеффрі Пайетта і генерального директора Domino's Pizza в Україні Андрія Романенка. Посол США відвідав концептуальну піцерію Domino's Pizza на вулиці Петра Сагайдачного, 14 і спробував піцу разом з топ-менеджментом українського офісу і делегацією посольства. За словами дипломата, продукт глобального бренду зберіг свою міжнародну автентичність і адаптувався під смаки українських споживачів, кількість яких у компанії вже перевищила 600 тисяч.

"Я вітаю компанію з виходом у регіони і активним розвитком франчайзингу в найбільших українських містах, які дуже різні і перспективні для роботи глобального бренду. Одеса - це місто, яке швидко розвивається в останні роки і показує суттєве зростання, як курорт, Харків - це місто з великою кількістю студентів і молодих висококваліфікованих фахівців, Львів - це туристичне обличчя України, а Дніпро - важливий мегаполіс у бізнесі і промисловості", - заявив Пайетт.

"За 6 років нашої роботи в Україні я можу однозначно заявити, що кожен район, в якому працюють наші піцерії, індивідуальний і має свої особливості. Тому ми зацікавлені в пошуку саме локальних партнерів з бізнесу, які проживають у своїх містах, знають досконало специфіку локального ринку, смаки і переваги клієнтів і мають високу мотивацію досягти успіхів у бізнесі і бути частиною глобального бізнесу в своєму місті", - зазначив генеральний директор Domino's Pizza в Україні Андрій Романенко.

Зараз можна констатувати істотний інтерес до франшизи Domino's Pizza в Україні, адже це перший міжнародний бренд такого масштабу, який відкрив можливість роботи з франчайзингу і пропонує значно цікавіші умови і перспективи партнерам, ніж будь-які інші бренди в Україні. Зараз проходить відбір зацікавлених кандидатів, і проводяться співбесіди. Перший крок для отримання франшизи Domino's Pizza - заповнення заявки на сайті biz.dominos.ua.

Інформаційна довідка

Domino’s Pizza - міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році, яка налічує близько 13 тисяч закладів у 85 країнах світу із загальною кількістю співробітників більше як 300 000. В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером у Києві. За 6 років діяльності Domino's Pizza в Україні було відкрито 22 заклади мережі, продано більш як 6 мільйонів піц та зроблено більш ніж 2,5 мільйонів доставок. Основними перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером у доставці піци і посідає друге місце за кількістю піцерій.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram