ГоловнаКультура

Володимир Кличко купить квартиру сестрі Василя Стуса

Мер Києва умовив брата.

Володимир Кличко купить квартиру сестрі Василя Стуса
Фото: Виталий Головин

Боксер Володимир Кличко купить квартиру сестрі українського поета Василя Стуса Марії, яка покинула рідну хату на Донбасі через війну.

Про це повідомив у фейсбуці мер Києва Віталій Кличко.

"Друзі! Я поговорив з братом, і ми вирішила, як влагодити складну ситуацію з житлом для Марії Стус - сестри відомого українського поета Василя Стуса. Марія через російську агресію і військові дії на Сході була змушена покинути рідний Донбас. І сьогодні їй доводиться жити в умовах обмеженого простору. На жаль, столична влада не має правових підстав надати Марії Стус квартиру. У черзі на квартирному обліку в Києві перебувають десятки тисяч киян. Ми могли розглядати тільки варіант з тимчасовим житлом. І Володимир погодився купити і подарувати квартиру Марії Стус. Уже найближчими днями", - написав він.

"Тому що колись Василь Стус, який є знаковою фігурою для українців, просив подбати про його близьких. Також зазначу, що торік у Києві відкрили сквер імені поета. Столична влада заборонила на цьому місці будь-яке будівництво і зробила капітальний ремонт скверу, за який громада боролася багато років", - додав мер Києва.

Нагадаємо, напередодні Віталій Кличко перейменував 79 об'єктів топоніміки в Києві, присвоївши низці вулиць імена українських письменників.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram