ГлавнаяБлоги

Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

Уряд України, на чолі з Азаровим, вивчає доцільність введення їм самим незрозумілого часу. Для Уряду Азарова не діють закони земного тяжіння, Ньютона, Ома, міжнародного права, Гельсінські угоди з прав людини та свободи слова, Конституція та закони країни. Вони упиваються реФФорматорством! Вони модернізують часовий пояс України, як Медведєв!

Юрій Романюк Юрій Романюк , голова фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській обласній раді
Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

Увесь світ вже давно має визначений, не найдурнішими за донецьких людьми, час. Ще з часів короля Карла ІІ, за 24-м меридіанами поділена земна куля, тобто директивно встановлена умовна точка відліку довготи та часових поясів. Монарху, якому вистачило розуму, ще в 1675 році профінансувати будівництво Грінвичської Королівської обсерваторії, сьогоднішні межі міста Лондона. Точкою відліку, нульовим меридіаном, визначено саме Грінвич. А це значить, що четверте століття людство користується науково обґрунтованою, перевіреною тривалим практичним досвідом, системою встановлення і користування часом.

Під час існування СРСР, Московський час збігався з Київським, і Україна жила в одному часовому поясі з усією європейською частиною СРСР, аж до Уральських гір. Але це був лише маленький екскурс в історію.

Час в Лондоні, за Грінвичем, визначався нульовим, а літом додавалась 1 година. Літній час завжди вводився в останню неділю березня, о 3:00 годині. Зимовий час, повертали у зворотньому напрямку –1 година, в останню неділю жовтня, о 4:00 годині. Це, в міжнародній еталонній системі часу, називається - Західноєвропейським часом. Позначається: 0(+1).

Фото: Макс Левин

Центральноєвропейський час має +1 годину, а літній +2 години: 1(+2).

Східноєвропейський час має +2 години, а літній +3 години: 2(+3). За цим часом завжди жив СРСР (Москва, Київ, Мінськ, Кишинів, Литва, Латвія, Естонія), Українська РСР, Україна.

Але, президент РФ Дмитро Медведєв, вирішив «позбавити мешканців країни від щорічних стресів і скасував 2 (два) часових пояса з 11 (одинадцяти), що були за всіх часів СРСР та РФ, до 28 березня 2010 року. І створив 9 (дев’ять) часових зон(!). Реформатор!

Таким чином, Москва стала мати свій власний, Московський час: +4.

Залишається дивним, сама постановка питання, за яким часом тепер жити Україні? А що, Москва - другий Грінвич?

Тільки люди з «проФФесорською» освітою, які досягли рівня «читати лекції на кафедрі», можуть дискутувати на рівні Шарікова зі Швондером, який час встановлювати в Україні! Він, якщо уряд «проФФесіоналів» не знає, вже встановлений чотири століття назад! А в сучасній міжнародній еталонній системі часу, встановленій Всесвітнім координуванням часу (UTC), визначається (класифікується), як: Східноєвропейський час, має +2 години, а літній +3 години: 2(+3).

Якщо уряд Азарова має бажання зробити Україну, частиною якоїсь «ЗОНИ» Росії, то це вже не наука, і не компетенція уряду, а питання рівня партійних з’їздів Партії регіонів, КПУ чи Прогресивних соціалістів Вітренко. А може «Кульпарківської» у Львові?

Пропоную Уряду Азарова розпочати кардинально «реФФормувати» Періодичну Таблицю Менделєєва. Буде креативно, і поки що, без конкурентів!

Юрій Романюк Юрій Романюк , голова фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській обласній раді