ГоловнаБлогиБлог Тараса Токаря

На Полтавщині напередодні виборів почалося «загадкове» зникнення блогів

Днями на сайті «Новини Полтавщини», засновником якого є Полтавська обласна рада, загадково зник розділ «Блоги». Сталося це відразу після того, як ІА «Новини Полтавщини» очолила новий директор Наталія Очкань.

Авторами блогів на цьому сайті були депутати Полтавської обласної ради, відомі громадські активісти, журналісти, фахівці в різних галузях.

На Полтавщині напередодні виборів почалося «загадкове» зникнення блогів

Учора директор «Новин Полтавщини» повідомила мені по телефону про те, що сталася «технічна помилка нового адміністратора сайту під час оновлення дизайну сайту». Можна було б повірити і очікувати на виправлення «помилки», якби блоги на «НП» були не побудовані на базі сайту безкоштовних блогів Wordpress, на якому блоги або є, або їх немає. Судячи по тому, що блогери «Новин Полтавщини» не можуть не тільки побачити там своїх блогів, а й зайти на них, то їх вже не існує. Тобто, хтось цілеспрямовано їх знищив.

До мене дійшла інформація про те, що це не останнє «нововведення», яке буде на сайті «Новини Полтавщини». Нове керівництво сайту переробляє дизайн сайту, щоб прибрати можливість читачам для вільного коментування новин.

То може блоги на «НП» зникли не через технічну помилку адміністратора сайту? Та чи не пов’язано це з наближенням парламентських виборів в Україні? До речі, чи не переросте це «загадкове» зникнення блогів на одному сайті в масове явище на інших сайтах?

Тарас Токар Тарас Токар , Суспільно-політичний активіст, блогер
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram