>

Збірна України розгромила Косово у відборі до ЧС-2018

Відзначилися Кравець, Ярмоленко і Ротань

Збірна України з футболу в неділю виграла перший матч у відборі до чемпіонату світу 2018 року. Гра з Косово завершилася з рахунком 3:0.

На 31-й хвилині перший м'яч забив форвард Артем Кравець, який з рикошетом замкнув передачу Олександра Зінченка. На 81-й хвилині після пасу Олександра Караваєва забив Андрій Ярмоленко. Це вже третій м'яч у трьох іграх для півзахисника київського "Динамо". На 87-й хвилині ударом з-за меж штрафного майданчика забив Руслан Ротань.

Матч мав статус домашнього, але проходив в польському Кракові в зв'язку з тим, що Україна не визнає Косово як державу.

Це також перша перемога збірної України за тренерства Андрія Шевченка. 5 вересня гра з Ісландією завершилася з рахунком 1:1, 6 жовтня з турками була нічия 2:2.