ГоловнаСвіт

Сенат США затвердив Майка Помпео на посаді держсекретаря

Колишній директор ЦРУ вступив на посаду ще 31 березня.

Сенат США затвердив Майка Помпео на посаді держсекретаря
Фото: EPA/UPG

Сенат США затвердив Майка Помпео на посаді державного секретаря країни. Про це у твіттері повідомляє AFP.

Кандидатуру колишнього директора ЦРУ підтримали більшість сенаторів.

За нього проголосували 57 сенаторів, проти - 42. "Його призначення підтверджено", - цитує ведучого засідання Інтерфакс.

Голос Америки пише, що минулого понеділка кандидатуру Помпео, який зараз обіймає посаду директора ЦРУ і номінований президентом Трампом на посаду глави зовнішньополітичного відомства, підтримав Сенатський комітет з міжнародних відносин.

Як зазначає видання, результату голосування сприяла та обставина, що сенатор-республіканець Ренд Пол, який раніше висловлювався проти кандидатури Майка Помпео, змінив свою думку і підтримав її.

У березні президент США Дональд Трамп оголосив, що вирішив відправити у відставку Рекса Тіллерсона з посади держсекретаря США і запропонував призначити на його місце директора ЦРУ Майка Помпео. Президент пояснив, що Помпео поділяє його зовнішньополітичні погляди значно більше, ніж Тіллерсон.

Термін повноважень Тіллерсона закінчився 31 березня.