ГоловнаСвіт

Голова Сбербанку Росії попередив про небезпеку посилення санкцій

"Холодна війна видасться дитячою забавкою".

Голова Сбербанку Росії попередив про небезпеку посилення санкцій
Фото: vesti.kz

Голова Сбербанку Російської Федерації Герман Греф в інтерв'ю The Financial Times заявив, що можливе посилення санкцій проти Росії матиме вкрай негативні наслідки.

Якщо новий пакет санкцій буде введено на початку 2018 року, попередив Греф, "холодна війна здасться дитячою забавкою", пише Медуза.

Глава Сбербанку також повідомив, що вважає "ірраціональною" ідею відключити російські банки від міжнародної системи банківських розрахунків SWIFT.

Можливість відключення банків з Росії від системи SWIFT, нагадує видання, обговорюється з початку 2014 року, проте поки що розглядалася як захід, до якого можна вдатися лише в крайньому разі.

Президент США Дональд Трамп у серпні підписав закон, що дозволяє розширити санкції проти Росії, зокрема і проти фінансового сектору. Які саме будуть введені санкції і на кого вони будуть поширюватися, влада США визначить на початку 2018 року.

Держдепартамент в жовтні подав список російських компаній і держструктур, на які можуть поширити нові санкції. У список увійшли 33 компанії, Федеральна служба безпеки, Служба зовнішньої розвідки, Головне управління Генштабу ЗС РФ і чотири "розвідувальні" організації.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram