Спецпроєкт: “Все буде China. Китай, який від вас приховали”

Серед усіх країн Китай вже давно – торгівельний партнер України №1, для планети – друга супердержава, яка має всі шанси стати першою економікою світу. Сьогодні Китай найбільший: 1) виробник; 2) експортер; 3) інвестор у наукові дослідження; 4) споживач брендових речей. Ріст Китаю змінив світ – він впливає на глобальні процеси. 

А що українці знають про Китай? Майже нічого. Складається враження, що цю інформацію від нас спеціально ховають. З одного боку, співробітництво з КНР в Україні стало «елітною темою» – великий бізнес і політики непублічно працюють із нею. З іншого, – існує зацікавленість великих глобальних гравців у тому, щоби ми не мали контактів із Пекіном.

Китай же не добрий і не поганий, він – зростаючий центр Азії, який не можна ігнорувати. Ось чому LB.ua і запускає цей спецпроєкт. Ми хочемо всебічно, без зайвих ілюзій, показати Китай, яким він є насправді, з усіма його перевагами та недоліками.

Чим живе друга, а подекуди вже й перша економіка світу? Що може статися у разі прямого конфлікту Китаю та США? Як функціонує найбільша у світі армія? Де китайці ховають свої гроші? Чи зможуть китайські технології захопити нашу планету? Яким є бідний та багатий Китай? Що таке «велике будівництво» по-китайськи та чи є життя у містах-привидах? Якою є зброя майбутнього КНР? Якою є структура китайської мафії та де саме діють приватні військові компанії Китаю? Що таке китайський комунізм, а окремо «китайське диво»? Чим живуть українці в Китаї та що потрібно Пекіну від нашої держави? Про це і не тільки що два тижні ми розповідатимемо на LB.ua.

Фото: kapital.kz

Публикации