>

У матчі Кубка Англійської ліги "Арсенал" - "Тоттенгем" у голову гравцеві поцілили пляшкою

За справу взялася поліція.

У рамках чвертьфіналу Кубка Англійської ліги на "Емірейтс" "Арсенал" приймав своїх найзапекліших ворогів - клуб "Тоттенгем".

У північно-лондонському дербі сильнішими виявилися "шпори" 2:0, які і вийшли в 1/2 фіналу.

На 73-й хвилині поєдинку стався кричущий, як для батьківщини футболу, епізод. У півзахисника гостей Деле Аллі, який перебував біля бокової лінії поля, кинули пляшку, яка потрапила прямо в голову 22-річного футболіста.

На той час "каноніри" вже програвали два м'ячі і в обох гольових атаках безпосередню участь узяв Аллі - спершу віддав результативну передачу на Сон Хин-Міна, а в другому таймі забив уже сам з передачі Харрі Кейна.

Тільки цим можна пояснити хуліганський учинок одного з фанів "Арсеналу". Сам Аллі стоїчно відреагував на жест, намалювавши вболівальникам рахунок на табло.

Епізод з пляшкою (4:55).

Справу буде розслідувати поліція, а служби "Емірейтс" уже взялися вивчати відео з камер спостереження, щоб визначити порушника.