>

Голландія вирвала для себе путівку в півфінал Ліги націй

Німці на останніх хвилинах втратили перемогу в матчі з голландцями 2:2.

У рамках заключного туру Ліги націй у групі А1 збірна Німеччини в Гельзенкірхені на стадіоні "Велтінс-Арена" приймала команду Голландії.

Господарі в поєдинку билися за престиж німецького футболу, гості - за право зіграти в півфіналі Ліги націй, для цього голландцям необхідно було щонайменше не програти.

Бажання відстояти честь вітчизняного футболу і жага помсти за принизливу поразку в першому колі (0:3), здавалося, були сильнішими - до 85-ї хвилини збірна Німеччини з легкістю контролювала перебіг поєдинку, благо перевага в два м'ячі дозволяла їй це робити.

Однак остання п'ятихвилинка все перевернула - голландці забили два м'ячі і вивели себе в півфінал турніру 2:2.

Доволі швидко забивши в першому таймі два голи (Тімо Вернер, 9 і Лерой Сані, 19), Бундестім поставила під великий сумнів вихід голландців у стадію плей-оф.

Варто відзначити, що за перші 19 хвилин підопічні Йоахима Льова забили вдвічі більше м'ячів, аніж за всі свої попередні матчі в Лізі націй разом узяті.

Збірна Голландії, своєю чергою, за весь перший тайм не створила жодного реального моменту біля воріт Мануель Нойєр, якщо не брати до уваги потенційно небезпечний стандарт від Мемфіса Депая і зрізання захисника Нікласа Зюле по власних ворах.

Друга половина зустрічі також проходила під диктовку збірної Німеччини, яка без жалю розбазарювала гольові моменти, за що в підсумку і поплатилася.

До голландців натхнення повернулося лише в останні 10 хвилин. Але цього підопічним Рональда Кумана виявилося достатньо.

Спочатку Квінсі Промес виконав зі статичного положення шедевр 2:1.

А на 90-й хвилині захисник Вірджіл ван Дейк скористався секундною неуважністю своїх німецьких колег 2:2.

Можна тільки уявити в цей момент розчарування французької нації.

Таким чином, збірна Голландії склала компанію англійцям, швейцарцям і португальцям у "Фіналі чотирьох".