>

Англія стала другою учасницею "Фіналу чотирьох" Ліги націй

Англійці переграли хорватів 2:1.

Сборная Англии

У завершальному матчі групи А4 Ліги націй збірна Англії на "Вемблі" приймала віце-чемпіонів світу - команду Хорватії.

Поєдинок був схожий на фінал - хто перемагав, той посідав перше місце в групі.

Англійці з перших хвилин почали тиснути на ворота Ловре Калинича. За винятком дебюту матчу, в якому голкіпер англійців Джордан Пікфорд міг привезти гол у свої ворота, підопічні Гарета Саутгейта повністю домінували на полі. Рахім Стерлінг, Росс Барклі і двічі Харрі Кейн зобов'язані були відкривати рахунок у матчі.

Однак на перерву команди пішли з нулями.

На початку другої 45-хвилинки Стерлінг знову не реалізував небезпечний момент.

А на 57-й хвилині Андрій Крамарич у штрафному майданчику господарів влаштував танець із м'ячем. Подивитися на його соло зібралася вся оборона збірної Англії, яка замість того, щоб накрити форварда гостей, вирішила знешкодити Андрія, не входячи з ним у прямий контакт, на відстані.

У підсумку, після удару хорвата і невеликого рикошету від Еріка Даєра, м'яч перелетів Пікфорда й опинився у воротах 0:1.

Андрей Крамарич

"Вемблі" притих.

Виручили англійців стандарти.

На початку, на 78-ї хвилини, після вкидання ауту в штрафний майданчик гостей, футболісти збірної Англії виграли "повітря" і Джессі Лінгард з метра зрівнює рахунок 1:1.

А за 5 хвилин до закінчення основного часу штрафний у виконанні Бена Чілуелла замикає Харрі Кейн 2:1.

Харри Кейн
Харри Кейн

Слідом за збірною Португалії, команда Англії виходить до "Фіналу чотирьох" Ліги націй.

У групі А2 за путівку до плей-оф, в очному протистоянні зійдуться збірні Швейцарії та Бельгії. Положення бронзових призерів ЧС-2018 - бельгійців більш привабливе, у них в активі 9 очок, у швейцарців - шість.

19 листопада в групі А1 відбудеться заключний матч Німеччина - Голландія. Щоб скласти компанію португальцям і англійцям, голландцям достатньо не програти. Інакше до плей-оф виходять чемпіони світу - французи.