>

Збірна України розгромно програла в завершальному матчі Ліги націй (оновлено)

Українська команда поступилася Словаччині 1:4.

Свій завершальний матч Ліги Націй збірна України проводила на полі стадіону ім. Антона Малатинського в місті Трнава з командою Словаччини.

Андрій Шевченко вирішив виставити на цей не важливий з турнірного погляду поєдинок напівекспериментальний склад.

Господарі в самому дебюті матчу відкрили рахунок після розіграшу штрафного удару 1:0.

В середині тайму збірна Словаччини подвоїла свою перевагу 2:0, і з таким рахунком команди пішли на перерву.

Початок другого тайму для нашої команди був вельми обнадійливим - Євген Коноплянка скоротив до мінімуму відставання в рахунку 2:1.

Однак не минуло й п'яти хвилин, як господарі знову відновили гандикап у два м'ячі - 3:1.

А на 61-й хвилині гра була по суті зроблена 4:1.

У календарному році підопічним Шевченка залишилося провести один товариський поєдинок, 20 листопада в Анталії проти збірної Туреччини.