>

Українська спортсменка Черкасова стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

У вирішальній сутичці за "золото" Черкасова зустрілася з француженкою Кумба Селен Фанта Ларрок.

Українка Алла Черкасова завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 68 кг на чемпіонаті світу з вільної боротьби, що проходить в Будапешті.

Черкасова напередодні в 1/8 фіналу впевнено перемогла Марію Мамашук з Білорусі (10:0), у чвертьфіналі взяла верх над представницею Болгарії Вікторією Івановою Бобевой (4:0), а в півфіналі виграла у китаянки Фен Чжоу (12: 8).

У вирішальній сутичці за "золото" Черкасова зустрілася з француженкою Кумба Селен Фанта Ларрок. Француженка краще провела початок і перший період виграла 4:0, але Черкасовій вдалася атака в середині другого періоду, під час якого вона заробила 15 балів. За час, що залишився, Ларрок скоротила рахунок до 15:10, але цього було недостатньо - українка стала чемпіонкою світу.