>

Головний тренер "Роми" зламав руку під час святкування гола своєї команди в матчі Серії А

Еусебіо Ді Франческо отримав непрофесійну травму під час матчу 2 туру

Ди Франческо

У заключному матчі 2 туру Серії А римська "Рома" на "Стадіо Олімпіко" приймала бергамську "Аталанту".

Матч завершився феєричною нічиєю 3:3.

Що характерно, рахунок відкрили господарі (Хав'єр Пасторе, 2 хвилина). Однак до 38 хвилини "вовки" програвали 1:3.

У другій половині зустрічі римлянам на 63 хвилині вдалося до мінімуму скоротити відставання в рахунку (Алессандро Флоренці), а за 8 хвилин до кінця поєдинку захисник господарів Костас Манолас зрівняв рахунок.

При цьому радість головного тренера "Роми" Еусебіо Ді Франческо була настільки велика, що він від радості з усієї сили вдарив кулаком по металевій лавці.

У підсумку Ді Франческо отримав перелом п'ятої п'ясткової кістки лівої руки.