>

Лунін дебютував за "Реал" у матчі з "Манчестером Юнайтед"

Андрій Лунін відстояв на нуль у поєдинку Міжнародного кубка чемпіонів

Андрей Лунин

"Манчестер Юнайтед", який непереконливо бере участь у Міжнародному кубку чемпіонів (нічия з "Міланом" 1:1 і розгромний програш від "Ліверпуля" 1:4), свій третій поєдинок у рамках турніру проводив проти чинного володаря кубка Ліги чемпіонів мадридського "Реалу", для якого зустріч була дебютною в передсезонному турне у США.

Ця обставина не могла не позначитися на зіграності підопічних

нового тренера "Реалу" Хулена Лопетегі – дебют поєдинку вони провалили. Гол Алексіса Санчеса (18- хвилина) і Андера Еррери (27) забезпечили комфортну перевагу 20-разовим чемпіонам Англії - 2:0.

Гол Каріма Бенземи "в роздягальню" (45+3) повернув "Реал" у гру 2:1.

У другому таймі за мадридців дебютував український голкіпер

Андрій Лунін, відстояв свої 45 хвилин "на нуль".

Цьому посприяли партнери українського легіонера, які весь тайм провели на чужій половині поля в бажанні зрівняти рахунок.

Однак підопічні Жозе Моуріньо вистояли і здобули свою першу перемогу в поточному розіграші товариського турніру.