>

ЧС-2018: у чотирьох матчах Мундіалю Неймар пролежав на газоні 4% ігрового часу

За участю бразильського форварда найчастіше порушують правила.

Лідер збірної Бразилії Неймар на Чемпіонаті світу-2018 у чотирьох проведених матчах забив два голи і зробив одну результативну передачу.

При цьому бразильський форвард є футболістом, за участю якого суперники найчастіше порушують правила. У чотирьох матчах Мундіалю за участю Неймара зробили 23 фоли.

Варто відзначити, що настільки частому падінню на газон посприяв і сам гравець - Неймар "перекидається" при будь-якому мінімальному контакті з боку суперників.

У сумі лідер збірної Бразилії провів на газоні 14 хвилин ігрового часу, або 3 хв. 30 сек. за матч, або 3,8% усього часу, який Неймар зіграв на турнірі.

Епогеєм релаксації бразильця на траві став матч 1/8 фіналу проти команди Мексики (2:0). У тому поєдинку Неймар пробув у горизонтальному положенні 5 хв. і 30 сек.

Неймар у польоті

Нагадаємо, збірна Бразилії вийшла в чвертьфінал, де 6 липня в Казані зіграє з бельгійцями. Початок поєдинку о 21:00.