>

Визначилася ще одна пара учасників плей-оф ЧС-2018 (оновлено)

Збірні Бразилії та Швейцарії поповнили склад учасників плей-оф Чемпіонату світу-2018.

На Чемпіонаті світу-2018 пройшов заключний тур у Групі Е.

Поєдинки збірних Бразилії і Сербії, а також Швейцарії та Коста-Рики, на відміну від денних матчів, сенсаційних результатів не принесли.

Бразильці домінували весь поєдинок і завдяки голам Пауліньо (36 хвилина) і Тьяго Сілви (68) впевнено взяли 3 очки.

Підсумковий рахунок 2:0 не відображає всієї картини переваги пентакампеонів над сербами - один Неймар мав реальні три гольові моменти.

Зі свого боку підопічні Младена Крстаїча, крім бажання, нічим іншим у матчі з бразильцями не запам'яталися.

У поєдинку збірних Швейцарії та Коста-Рики боротьба була більш напруженою.

Однак незважаючи на нічийний результат (2:2), весь перебіг поєдинку контролювали європейці.

Костариканці в матчі постійно виступали в ролі наздоганяючих. На гол Блеріма Джемайлі (31) центральноамериканська команда відповіла голом Кендалла Востона (56).

Під завісу поєдинку суперники знову обмінялися голами, причому костариканці зуміли відігратися на 90 + 4 хвилині з пенальті.

У підсумку збірні Бразилії та Швейцарії, відповідно з першого і другого місця, вийшли в 1/8 фіналу.

Бразильці зіграють з мексиканцями, а швейцарці - зі шведами.

Оновлення. Highlights Бразилія - Сербія.