>

Бразилія здобула першу перемогу на ЧС-2018 (оновлено)

Збірна Бразилії здобула надважку перемогу над збірною Коста-Рики 2:0.

Сборная Бразилии

На Чемпіонаті світу-2018 матчем збірних Бразилії і Коста-Рики стартував другий тур у Групі Е.

Розім'явшись у першому таймі, пентакампеони всю інтригу матчу вирішили відкласти на другу 45-хвилинку. І не просто на другу половину зустрічі, а на самий її ендшпіль.

На 78-й хвилині голландець Бьорн Кейперс призначає 11-метровий у ворота костариканців за фол на Неймара. Через хвилину арбітр пенальті скасовує, подивившись відеоповтор, на якому чітко видно, що бразилець упав від подуву вітру.

Але це була тільки зав'язка інтриги.

На 90+1 хвилині шалений тиск бразильців знайшов своє відображення на табло - Філіппе Коутіньо проштовхнув м'яч у ворота Кейлора Наваса 1:0.

Божевілля на трибунах і на лаві запасних бразильської збірної в цей час просто зашкалювало. Підстрибували всі, навіть наставник збірної Тіте, який використовує медичну паличку.

Але це було ще не все. На 90+7 хвилині остаточну крапку в поєдинку ставить Неймар, заганяючи м'яч у порожні ворота 2:0.