>
Спецтема
Олимпиада-2018

Шведська біатлоністка Анна Еберг виграла олімпійську індивідуальну гонку на 15 км

Серед українських біатлоністок прогрес не спостерігається.

Шведська біатлоністка Анна Еберг, яка одна з небагатьох не допустила жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах, несподівано виграла індивідуальну гонку на 15 км, витративши на проходження дистанції 41:07,2 хв.

Другою з відставанням 24,7 сек. фінішувала словацька спортсменка Анастасія Кузьміна. "Бронза" - у дворазової олімпійської чемпіонки Пхьончхана німкені Лаури Дальмаєр.

Українські біатлоністки вкотре виступили непереконливо. Юлія Джима з двома промахами була 20-ю (+3:26.7), Валя Семеренко - 25-ю (+3:46.7; 1 промах). Віта Семеренко й Анастасія Меркушина на двох зробили 11 промахів. У підсумку Семеренко була 63-ю, а Меркушина - 70-ю.

Наші надії на естафетну гонку стають усе примарнішими.

Уже через годину на старт індивідуальної гонки вийдуть біатлоністи.