>

Збірна України з футзалу вилетіла з Євро-2018, поступившись Іспанії з мінімальним рахунком

У півфіналі іспанці зіграють зі збірною Казахстану.

У матчі чвертьфіналу чемпіонату Європи з футзалу збірна України поступилася збірній Іспанії. Гра в Любляні завершилася з рахунком 1:0 на користь переможця Групи D.

Раніше іспанці в групі зіграли внічию з французами (4:4) і заледве обіграли збірну Азербайджану (1:0).

Підопічні Олександра Косенка в стартовому матчі обіграли румун (3:2) і програли збірній Португалії (3:5).

У матчі з Україною високий рівень іспанців виразився в постійному володінні м'ячем, зазначає 112 Україна. Але в захисті українці грали практично бездоганно. Проте іспанцям вдалося відзначитися. Пола красиво підкрутив м'яч здалеку в праву "дев'ятку".

У другому таймі українці додали в агресії, що змусило іспанців трохи понервувати. Але атаки підопічних Косенка результатів не дали.

Тож збірна України завершила свої виступи на чемпіонаті Європи. У півфіналі іспанці зіграють зі збірною Казахстану. Також у четвер, 8 лютого, збірна Росії зустрінеться зі збірною Португалії.

Фінальний поєдинок, а також зустріч за третє місце заплановано на суботу, 10 лютого.