>

"Барселона" стала останнім півфіналістом Кубка Іспанії

Обігравши в матчі-відповіді на "Ноу Камп" земляків з "Еспаньола" 2:0, "Блауграна" вийшла в півфінал Кубка Короля.

У цьому сезоні підопічні Ернесто Вальверде відстоюють титул чинних володарів Кубка Іспанії або, як цей турнір називають самі іспанці, - Кубок Короля. Відзначимо, в першому матчі "Еспаньол" завдав поразки "Барселоні" з мінімальним рахунком 1:0. У матчі-відповіді, незважаючи на, здавалося б, непереконливий підсумковий рахунок, гравці "Барселони" впродовж усього матчу не давали приводу засумніватися в підсумковому переможці цього двораундового протистояння.

До 25-ї хвилини, завдяки точним ударам Суареса і Мессі, господарі надалі перевели хід матчу в спокійне і контрольоване ними русло. До речі, другий м'яч Мессі став ювілейним - 4000-м для "Блауграни" на "Ноу Камп".

Періодично створюючи небезпечні моменти біля протилежних воріт, підопічні Ернесто Вальверде не дозволяли суперникові створити хоч один натяк на інтригу в поєдинку.

Хіба що дебютна поява на полі на 68-й хвилині зимової  дорогої покупки "Барселони" - Коутіньо, дещо підняв градус протистояння.

Нагадаємо, компанію "Барселоні" у півфіналі складуть "Севілья", "Валенсія" і "Леганес".