>

Марченко обіграв росіянина і зробив крок у чвертьфінал турніру ATP

Перемога над Феррером не була випадковою.

Илья Марченко

Український тенісист Ілля Марченко (94-й у світовому рейтингу) після стартового подвигу на турнірі ATP-250 в Досі обіграв у другому колі 50-ту ракетку світу, російського тенісиста Теймураза Габашвілі.

Ілля за весь матч жодного разу не віддав свою подачу, зробивши один брейк у першому сеті і два у другому. У підсумку 6:4, 6:2 - і Марченко у чвертьфіналі.

За вихід у півфінал українець побореться з 31-ю ракеткою світу французом Жеремі Шарді.

Нагадаємо, в першому колі турніру в Досі Марченко здобув, мабуть, свою найгучнішу перемогу, перегравши сьому ракетку світу Давида Феррера.

Ілля, який ще на початку осені бовтався у другій сотні рейтингу і виступав на челенджері, знайшов свою гру після поєдинку збірної України на Кубку Девіса з Литвою. Тоді Марченко за відсутності Олександра Долгополова та Сергія Стаховського взяв на себе лідерство і приніс збірній перемогу.

Після цього Ілля виграв великий челенджер у Монсі й успішно виступив іще на кількох турнірах цієї категорії. Це дозволило йому увірватися в першу сотню світового рейтингу і грати на турнірах ATP.