>

Біатлон. Домрачова "перестріляла" Макаряйнен в Антхольці

Валя Семеренко показала лише 14-й результат

У спринті серед жінок на шостому етапі Кубка світу в Антхольці тривала дуель лідерів світового біатлону цього сезону - Домрачової і Макаряйнен. Долю перемоги вирішила точна стрільба Домрачової і одна похибка у стійці у Макаряйнен. На фініші суперниць розділили 27 секунд. Третє місце з точною стрільбою, але вже із 50-секундним відставанням посіла німкеня Лаура Далмайєр, котра на 5 секунд випередила Яну Герекову зі Словаччини, котра несподівано високо фінішувала і для якої четверте місце - найкращий результат у кар'єрі.

Українські дівчата сьогодні можуть похвалитися досить скромними успіхами. Лідер команди Валя Семеренко відмінно почала гонку і після стрільби лежачи виявилася другою. Але на стійці Валя допустила одну похибку і на фініші залишилася на 14-й позиції.

Кращим результатом у кар'єрі порадувала Ірина Варвинець: навіть дві похибки не завадили їй показати 28-й результат.

У Кубку світу статус-кво збережено: Кайса Макаряйнен перемагає далі, але відрив від Дарини Домрачової скоротився до 52-х балів. На щастя, конкурентки Валі Семеренко в боротьбі за третю сходинку загального заліку сьогодні також не вражали, тому лідер нашої команди зберігає за собою статус першої серед переслідувачів топ-дуету. На 27 пунктів від Валі відстає Віткова.

Завтра в Антхольці відбудуться гонки переслідування серед чоловіків і жінок.