>

Кержаков знову став рекордсменом зі знаком "мінус"

Олександру не вперше бути "невдахою" великих турнірів

Нападник збірної Росії Олександр Кержаков показав найнижчий відсоток точних передавань серед всіх футболістів ЧС-2014.

Форвард "Зеніта" провів у трьох матчах групового етапу в цілому 101 хвилину й зробив 17 пасів, але тільки шість з них дійшли до партнерів по команді.

Таким чином, лише 35% передавань Кержакова на Чемпіонаті світу були точними.

У матчі з Південною Кореєю (1:1) нападник вийшов на заміну на 71-й хвилині, у грі з Бельгією (0:1) - на 90-й, а в зустрічі з Алжиром (1:1) вийшов у стартовому складі і був замінений на 81-й хвилині.

Нагадаємо, Кержаков на ЧС забив 1 гол (з двох командних). Всього на рахунку форварда 26 голів за збірну. Олександр за цим показником ділить лідерство з Володимиром Бесчастних.

Зазначимо, що Олександру не вперше потрапляти в неприємні історії. На Євро-2012 форвард запам'ятався жахливими промахами. Англійські журналісти, жартуючи, вигадали новий дієслово "to kerzhakov", яке означало "не потрапити в порожні ворота".

Друге місце в рейтингу найгірших розпасовщиків ЧС-2014 з 38% точних передавань займає нападник збірної Бразилії Жо. Бразилець у двох матчах зробив 24 паси, з них 15 - неточних.