>

Колумбія, обігравши Уругвай, вперше дісталася чвертьфіналу ЧС

У наступному раунді "кав'ярі" битимуться з Бразилією

Збірна Колумбії вперше у своїй історії дісталася чвертьфіналу ЧС. У суботу вихованці аргентинця Пекермана перемогли нудну збірну Уругваю.

З перших хвилин зустрічі уругвайці, які втратили Суареса, відійшли великими силами в оборону. Колумбія довго і наполегливо штурмувала уругвайські редути, але відігнати "припаркований автобус" вдалося лише під завісу тайму. Феноменальний м'яч (можливо найкращий на турнірі провів Хамес Родрігес). 22-річний півзахисник прийняв м'яч на груди і зльоту метрів з 22-х увігнав м'яч під поперечину - 1:0. На початку другої половини Хамес подвоїв перевагу своєї команди. Зазначимо, що це п'ятий м'яч Родрігеса на ЧС. Таким чином, Хамес вибився у кращі бомбардири ЧС: у Мессі, Мюллера і Неймара по 4 точні удари.

Табарес, провівши три заміни, спробував переламати гру, але марно.

У чвертьфіналі Колумбія, яка здобула чотири перемоги на турнірі, зустрінеться з Бразилією.

Колумбія – Уругвай 2:0

Голи: Хамес Родрігес, 28, 50