>

Українська шаблістка взяла "золото" на етапі Кубка світу в Пекіні

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан також брала участь у виборах до Київської міськради

Українська шаблістка Ольга Харлан зайняла перше місце на етапі Кубка світу в Пекіні, повідомляє xsport.ua. На змаганнях у Китаї діюча чемпіонка світу показала кращий результат - 48 балів.

На другій позиції 23-річна українка залишила місцеву спортсменку Шен Чен, яка завершила турнір із 39 балами. Третьою стала кореянка Кім Чжи Ен - 30 очок.

Харлан впевнено утримує лідерську позицію у світовому рейтингу жіночої шаблі, випереджаючи американку Маріель Загуніс на 38 очок.

Етап у Пекіні став 5-м у нинішньому розіграші Кубка світу, а для Харлан ця перемога стала 3-ю за сезон у рамках розіграшу Кубка. Також в активі українки одне "срібло" і перемога на Гран-прі Орлеана.

Цікаво, що олімпійська чемпіонка Ольга Харлан була однією з кандидаток у депутати Київської міськради від Партії зелених на виборах 25 травня. Торік її визнали кращою фехтувальницею у світі.