>

"Донбас" програв другий поспіль матч у Кубку Гагаріна

Вирішальний поєдинок серії відбудеться в понеділок

Ризьке "Динамо", вигравши два матчі поспіль, зрівняло рахунок у серії проти "Донбасу". Донеччани чудово провели перший період, перевершивши суперника практично за всіма компонентами гри ("Донбас" зробив 17 кидків по воротах Седлачека, тоді як Лейтон лише чотири рази долучався до гри), але от закинути шайбу гостям так і не вдалося.

У другому періоді Якуценя, відбувши видалення, таки переграв Седлачека. Але розвинути успіх "Донбасу" не вдалося. Ба більше: господарі до перерви не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед.

Третій період "Донбас" провів в атаках, але зрівняти рахунок так і не зміг.

Отже, "Динамо", програючи в серії 1:3, зуміло зрівняти рахунок. Вирішальний поєдинок пройде в понеділок.

"Динамо" (Рига) - "Донбас" - 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Шайби: 0:1. Якуценя (Федотенко) - 25:05, 1:1. Дарзиньш (Букартс) - 29:58, 2:1. Джериньш (Редліхс К.) - 33:59