Депутат Законодавчих зборів: "Петербургу такий стадіон не потрібен"

"Другий Вемблі" місту не потрібен.

Депутат Законодавчих зборів: "Петербургу такий стадіон не потрібен"
Фото: levichev.info

Депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга, заступник голови комісії з міського господарства, містобудування і земельних питань Олексій Ковальов висловив свою думку про новий стадіон "Зеніту", будівництво якого наразі триває.

Читайте такожГубернатор Санкт-Петербурга: "Я - не жлоб. Мене неправильно зрозуміли"

"Стадіон не може коштувати таких грошей. Якщо його треба будувати, то робити це треба за федеральний рахунок. Місто не в змозі платити за такий стадіон. Місту в принципі такий стадіон і не потрібен. "Петровський" не завжди повністю заповнюється. Цей стадіон завеликий . "Газпром" обіцяв його побудувати. Під його гарантією було проведено конкурс і проект було вибрано під гарантією "Газпрому". Після чого компанія вийшла і проект повністю опинився на плечах міста. Думаю, вартість стадіону ще зросте. Краще цей об'єкт заморозити і віддати право проведення чемпіонату світу іншому місту. Краще ці гроші витратити на реставрацію історичного центру. Виділяти 30 млрд. рублів заради трьох футбольних матчів, я вважаю, неправильно".

Читайте такожБАТЕ побудує стадіон за 20 млн. євро

Реклама
Реклама