>

Збірна України зганьбилася в матчі з Молдовою

Наші футболісти мали беззаперечну перевагу, але могли і програти.

Збірна України без прооперованого Блохіна не змогла обіграти на виїзді Молдову - 0:0. Господарі поля оновили власний антирекорд - 8-й матч без голів, але це слабка втіха.

Українці під керівництвом нового штабу наставників із перших хвилин захопили перевагу в матчі. Ще в першому таймі могли забивати Зозуля (штанга) і Ярмоленко.

У другій 45-хвилинці тиск на ворота господарів поля зростав і досяг практично критичної точки. Але молдавани завдяки приголомшливій вайлуватості та благодушності наших гравців встояли.

А на 87-й хвилині вже Андрій П'ятов після удару суперника здалеку продемонстрував усю свою майстерність і врятував Україну від неминучого гола.

На другій доданій до матчу хвилині Анатолій Тимощук добре приклався до м'яча з лінії штрафного, але шкіряний рикошетом від ноги захисника пролетів повз штангу.

В України тепер два очки у відборі на ЧС-2014. У вівторок наша команда на НСК "Олімпійський" прийматиме Чорногорію, в якої чотири очки після двох матчів.