Спецтема
Евро 2012

Євро-2012. День шостий

Це був український день - адже матчі групи В грали у Львові та Харкові.

Данці не змогли продовжити парад сенсацій у "групі смерті" й відібрати очки в іще одного фаворита (нехай і "паперового") Євро-2012 - португальців. Партнери Кріштіану Роналду вже в першому таймі організували ривок 2:0, але потім двічі пропустили від Ніколаса Бендтнера. Та наприкінці поєдинку перемогу підопічним Паулу Бенту приніс Сильвестр Варела. У підсумку Португалія виграла 3:2.

А ось збірна Голландії знову розчарувала. "Помаранчеві" ще в першому таймі "проковтнули" два голи від Маріо Гомеса. І - великий привіт наставнику збірної Берту ван Марвейку, який упав у летаргічний сон і не зміг ще в першій половині зустрічі внести зміни в дії команди. У другому таймі голландці таки відіграли один м'яч (диво-гол на рахунку ван Персі), але не більше. Перемога Німеччини з рахунком 2:1.

Становище команд у групі В: Німеччина - 6 очок, Португалія - 3, Данія - 3, Голландія - 0. У заключному турі між собою грають Німеччина - Данія, Голландія - Португалія.

Нападник збірної Польщі Роберт Левандовський роздає автографи після відкритого тренування

Данський діджей Армін ван Бюрен виступає перед уболівальниками на площі в Харкові