Сили оборонни: армія РФ намагається оточити Гуляйполе з півночі та півдня

Місто перетворилося на сіру зону.

Сили оборонни: армія РФ намагається оточити Гуляйполе з півночі та півдня
Фото: Скріншот

Російські війська посилили дистанційне мінування та здійснюють авіаційні удари по прилеглих населених пунктах біля Гуляйполя Запорізької області.

Про це в ефірі повідомив речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин, пише "Укрінформ".

"Гуляйпільський напрямок – один з найгарячіших узагалі на всій лінії бойового зіткнення. Лише за минулу добу на цьому напрямку відбулося понад 35 боїв, з них півтора десятка – безпосередньо в самому Гуляйполі", – зазначив Волошин.

Реклама

Речник пояснив, що місто фактично перетворене на сіру зону, де ворог активно застосовує дистанційне мінування протипіхотними та протитанковими мінами, щоб ускладнити дії українських військових.

Ворог намагається оточити місто з півночі та півдня, а бойові дії активно ведуться на околицях Гуляйполя та в населених пунктах Варварівка, Зелене, Добропілля, Залізничне.

"Бойові зіткнення тривають цілодобово, як вдень, так і вночі. Сили оборони України активно контратакують та знищують ворога, коли мають таку можливість", – підкреслив Волошин.

Крім того, російські війська значно збільшили кількість авіаударів із застосуванням коригованих авіабомб, здійснивши півтора десятка ударів по населених пунктах поблизу лінії бойового зіткнення.

Реклама
Реклама