ГоловнаСуспільствоЖиття

Закарпатського перевізника оштрафували на 21 млн гривень за 186 неоформлених водіїв

ДФС проводить заходи для легалізації виплат заробітної плати.

Закарпатського перевізника оштрафували на 21 млн гривень за 186 неоформлених водіїв
Архивное фото
Фото: loda.gov.ua

У Закарпатській області Співробітники Держпраці після перевірки оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) оштрафували підприємця на 2,1 млн гривень за 186 неоформлених водіїв.

Про це повідомляється на сайті Державної фіскальної служби.

"Під час перевірки із застосуванням інформаційних баз даних, СМR, податкових розрахунків і наданих підприємцем документів, встановлено, що за період з 1 липня 2015 по 30 червня 2018 року наймані працівники здійснювали міжнародні перевезення без належного оформлення праці", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що була проведена позапланова перевірка перевізника на підставі "отриманої податкової інформації". Її результати направили до обласного управління Держпраці, яке і оштрафувало перевізника на 21 млн гривень.

Також в ДФС повідомили, що з метою легалізації виплати заробітної плати, в Закарпатській області було створено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на засіданнях якої на постійній основі обговорюються проблемні питання щодо детінізації доходів населення.

Нагадаємо, 20 липня, в результаті трьох ДТП загинули 18 людей, понад 20 отримали поранення. Після цього міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував повернення швидкісного режиму на дорогах, а в поліції почали операцію "Перевізник" з перевірки маршруток і автобусів.

У перший день перевірки перевізників мобільні групи інспекторів перевірили понад 200 автобусів і маршруток, під час яких були виявлені понад 80 порушників.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram