Бойові дії під Маріуполем завдали суттєвої шкоди населеним пунктам за 20-30 кілометрів від міста. Про це йдеться у повідомленні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Під час обстрілу в селі Широкине є жертви серед мирного населення, принаймні, про це повідомляють місцеві жителі. Точна кількість загиблих і постраждалих не називається.
Крім того, на в'їзді в Широкине знищено електростанцію, тому населений пункт залишився без електрики. Місія ОБСЄ зазначає, що село "не контролює ані українська армія, ані нерегулярні збройні групи".
Читайте такожЗаява Порошенка за результатами саміту НАТО
Нагадаємо, обстріл околиць Маріуполя почався в четвер, 4 вересня. Місцеві жителі в селах Широкине і Безіменне повідомили про 50-60 вибухів та обстрілів протягом дня.
За інформацією прес-центру АТО, під Маріуполем наразі немає "Градів" чи "Ураганів".








