ГоловнаПолітика

Директора реабілітаційного центру для учасників АТО звинуватили в розкраданні 5,6 млн гривень

Психологічна реабілітація ветеранів відбулася тільки на папері.

Директора реабілітаційного центру для учасників АТО звинуватили в розкраданні 5,6 млн гривень
Фото: надано автором

Служба безпеки України викрила розкрадання понад 5,6 млн гривень, виділених на психологічну реабілітацію ветеранів і воїнів АТО одного з керівників реабілітаційного центру, розташованого на території Одеської області.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва.

Майже 1300 ветеранів і бійців АТО, які мали пройти курс психологічної реабілітації, не отримали відповідних послуг від реабілітаційного центру. Разом із тим керівник установи надав неправдиві відомості про виконання програми й отримав таким чином кошти в розмірі понад 5,6 млн гривень.

"Зараз керівнику центру оголошено про підозру за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) і ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Оскільки вказаний фігурант одночасно є депутатом однієї з селищних рад, підозру йому підписав прокурор міста Києва", - йдеться в повідомленні.

Примітно, що в червні в аналогічній справі стосовно директора ТОВ "Віасан" було порушено справу за статтями 191 (розкрадання) і 366 (підроблення). Стаття 191 підслідна НАБУ.

Нагадаємо, на початку 2018 року заступник голови Держслужби ветеранів війни та учасників АТО В'ячеслав Марченко говорив, що тільки в Києві й області черга на психологічну реабілітацію для учасників бойових дій на Донбасі налічує 20 тис. осіб.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram